Zespół Szkół Elektronicznych: ul. Wojciechowska 38, tel: (81) 537-15-52

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: X LO Mistrzostwa Sportowego » Dla Ucznia » Po lekcjach

Po lekcjach

Zajęcia pozalekcyjne adresowane do uczniów Zespołu Szkół Elektronicznych w Lublinie

• Koło Aktorskie (p. Beata Cholszewska)
  • Koło Aktorskie w ZSE powstało w celu zaktywizowania uczniów o zdolnościach artystycznych do rozwijania swojej kreatywności i zgłębiania specyfiki twórczości teatralnej.Uczestniczenie w zajęciach koła aktorskiego sprzyja akceptacji grupy, okazywaniu wzajemnej pomocy, nawiązywaniu przyjaźni, rozwija wrażliwość człowieka, otwartość na życie, przygotowuje do twórczych zachowań w życiu społecznym. Młodzież  naszej szkoły osiąga sukcesy w różnych konkursach   recytatorskich i teatralnych, m.in. Konkurs krasomówczo – recytatorski  ,, W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej – lubelskiej przedstawicielki pokolenia Kolumbów’’; Konkurs Herbertowski –  kategoria recytatorska, plastyczna, muzyczna; Recytatorski Konkurs Norwidowski. Młodzi twórcy przygotowują również kabarety, audycje  i inne uroczystości  szkolne.
  • Koło Elektroniczne (p. Tomasz Zawada)
  • Koło Fotograficzno-Filmowe (p. Michał Tarnowski)
  • Koło Strzeleckie (p. Jerzy Tałaj)
  • Koło Teleinformatyczne (p. Grażyna Mrozińska-Hotloś)
  • Szkolna Scena Teatralna (p. Elżbieta Stefańska)

• sekcja koszykówki (p. Sławomir Cyrkler)
  • sekcja lekkoatletyczna (p.Iwona Lipińska-Milaniuk)
  • sekcja piłki ręcznej (p. Małgorzata Adamczyk, p. Dariusz Zimmerman)
  • sekcja piłki siatkowej (p. Sławomir Cyrkler)
  • sekcja pływacka (p. Małgorzata Adamczyk)
  • Zajęcia dla maturzystów przygotowujące do matury i egzaminu zawodowego.
© X LO Mistrzostwa Sportowego - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.