Zespół Szkół Elektronicznych: ul. Wojciechowska 38, tel: (81) 537-15-52

Baner LO

ZespóŁ SzkóŁ Elektronicznych w Lublinie

X LO Mistrzostwa Sportowego

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: X LO Mistrzostwa Sportowego » Aktualności » Jubileusz Zespołu Szkół Elektronicznych

Jubileusz Zespołu Szkół Elektronicznych

Szanowni Państwo, Drodzy Absolwenci Naszej Szkoły!

Rok szkolny 2017/2018 jest wyjątkowym czasem w historii Elektronika. To właśnie w bieżącym roku szkolnym obchodzimy Jubileusz 60-lecia Zespołu Szkół Elektronicznych, który honorowym patronatem objęli: Marszałek Województwa, Wojewoda Lubelski, Lubelski Kurator Oświaty oraz Prezydent Miasta Lublin. Uroczystości Jubileuszowe trwają w naszej placówce przez cały rok. Ich kulminacja będzie miała miejsce w czerwcu. Między innymi, w dniu 09.06.2018 przygotowujemy uroczysty Zjazd Absolwentów, na który serdecznie Wszystkich Państwa zapraszamy.

Zarejestuj się na stronie www.jubileusz.zsel.lublin.eu

© X LO Mistrzostwa Sportowego - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij