Zespół Szkół Elektronicznych: ul. Wojciechowska 38, tel: (81) 537-15-52

ZespóŁ SzkóŁ Elektronicznych w Lublinie

X LO Mistrzostwa Sportowego

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: X LO Mistrzostwa Sportowego » Aktualności » Udział uczniów Zespołu Szkół Elektronicznych w Biegu 2 MILA PAMIĘCI OFIAR KOMUNIZMU

16 września 2017 roku w Parku Ludowym w Lublinie już po raz drugi został rozegrany Bieg Pamięci Ofiar Komunizmu. Zawody rozegrane na dystansie 1 mili (1609m) miały na celu przede wszystkim upamiętnienie ponad 170 milionów ofiar komunizmu na całym świecie. Była to żywa lekcja historii dla uczniów, nauczycieli i rodziców, która zorganizowała Fundacja „Ruch Solidarności Rodzin” we współpracy z Kuratorium Oświaty w Lublinie i wydziałem Oświaty i Wychowania Miasta Lublin.

Naszą szkołę reprezentowali zawodnicy SMSu i uczniowie technikum a najlepszymi wynikami mogą poszczycić się:

Paulina Bujek (3ls), Kacper Cisek (1ls), Aryscydes Krugar (4ft) i Przemysław Mazur (4ft)

Dziękujemy za udział i zapraszamy do startu w następnych zawodach z cyklu Biegowej Triady Pamięci w skład której oprócz Biegu Pamięci Ofiar Komunizmu wchodzą również: Nocny Bieg Niepodległości (11 listopada 2017) oraz Bieg Solidarności „Lubelski Lipiec 80’” (czerwiec 2018)

© X LO Mistrzostwa Sportowego - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.