Zespół Szkół Elektronicznych: ul. Wojciechowska 38, tel: (81) 537-15-52

Baner LO

ZespóŁ SzkóŁ Elektronicznych w Lublinie

X LO Mistrzostwa Sportowego

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: X LO Mistrzostwa Sportowego » Aktualności » Uroczyste podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół

Uroczyste podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół

Dyrektorzy i przedstawiciele lubelskich szkół odebrali w sobotę puchary za klasyfikację generalną szkół. W roku szkolnym 2016/2017 we współzawodnictwie uczestniczyło łącznie 9700 zawodników, w tym: 3483 w Igrzyskach, 2662 w Gimnazjadzie i 3555 w Licealiadzie. Do rywalizacji przystąpiło 42 szkół podstawowych, 27 gimnazjów i 34 licea. Puchary wręczał zwycięzcom gość specjalny Otylia Jędrzejczak. Uroczystość odbyła się 9 września w hali MOSIR im. Z. Niedzieli.

Klasyfikacja Generalna Licealiady chłopców
I miejsce – Zespół Szkół Elektronicznych
II miejsce – I Liceum Ogólnokształcące
III miejsce - V Liceum Ogólnokształcące

Jak widać z klasyfikacji , nasza szkoła wśród chłopców uplasowała się na pierwszej pozycji dzięki  zaangażowani uczniów ,nauczycieli  wf, trenerów oraz bezsprzecznemu talentowi naszych podopiecznych.

     

© X LO Mistrzostwa Sportowego - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij