Zespół Szkół Elektronicznych: ul. Wojciechowska 38, tel: (81) 537-15-52

Baner LO

ZespóŁ SzkóŁ Elektronicznych w Lublinie

X LO Mistrzostwa Sportowego

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: X LO Mistrzostwa Sportowego » Aktualności » Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych.

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych.

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie 215 uczniów najstarszych klas z całego Zespołu Szkół Elektronicznych. Żegnaliśmy przyszłych techników elektroników, teleinformatyków oraz uczniów klasy lekkoatletycznej i lotniczej. Dzisiejsza Uroczystość rozpoczęła się od uroczystego przekazania sztandaru młodszym rocznikom, następnie wychowawcy klas maturalnych przedstawili wszystkim zebranym krótką charakterystykę swoich klas. Nie raz zakręciła się w oku łza. Następnie najlepsi uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody. Nagrodzono również uczniów reprezentujących szkołę w olimpiadach, konkursach a także w zawodach sportowych.

Będziemy was ciepło wspominać.

Powodzenia.

      

Zaproszamy do GALERII

© X LO Mistrzostwa Sportowego - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij