Zespół Szkół Elektronicznych: ul. Wojciechowska 38, tel: (81) 537-15-52

X LO Mistrzostwa Sportowego

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: X LO Mistrzostwa Sportowego » Dla Rodzica » Rada Rodziców

Rada Rodziców jest organizacją wewnątrzszkolną mającą na celu

Zapewnienie współpracy rodziców ze szkołą w doskonaleniu organizacji nauczania oraz pracy wychowawczej i opiekuńczej w szkole i środowisku.
Przedstawienie nauczycielom, władzom szkolnym i oświatowym opinii rodziców / opiekunów / we wszystkich istotnych sprawach szkoły.
Współdziałanie z dyrektorem szkoły, jego zastępcami i radą pedagogiczną w zapoznawaniu ogółu rodziców uczniów z programem wychowania i opieki, organizacji nauczania oraz wynikającymi z nich zadaniami dla szkoły i rodziców.
Upowszechnianie wśród rodziców – przy współpracy z organizacjami oświatowymi i społecznymi – wiedzy o wychowaniu i funkcjach opiekuńczo-wychowawczych rodziny.
Pozyskiwanie rodziców do czynnego udziału w realizacji programu nauczania, wychowania i opieki oraz udzielania pomocy materialnej w tym zakresie.

Opłat na Radę Rodziców można dokonywać w kasie szkoły lub na konto:

Rada Rodziców przy ZSEl w Lublinie

ul. Wojciechowska 38

PKO BP II O/ Lublin Nr 17 1020 3150 0000 3002 0002 8589

© X LO Mistrzostwa Sportowego - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.