Zespół Szkół Elektronicznych: ul. Wojciechowska 38, tel: (81) 537-15-52

Baner LO

ZespóŁ SzkóŁ Elektronicznych w Lublinie

X LO Mistrzostwa Sportowego

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: X LO Mistrzostwa Sportowego » Aktualności » Obchody 100-lecia odzyskania niepodległośc

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległośc

            Tegoroczne obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę przybrały w Zespole Szkół Elektronicznych wyjątkowo uroczysty charakter.

            Pierwszą inicjatywą społeczności szkolnej było utworzenie na szkolnym stadionie biało czerwonej flagi – Zespół Szkół Elektronicznych dla Niepodległej. Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja szkoły ubrani w białe lub czerwone stroje pozowali do zdjęcia wykonanego przy użyciu drona.

            Dnia 9 listopada w odświętnie udekorowanej w biało-czerwone barwy szkole, odbyły się kolejne przedsięwzięcia o charakterze patriotycznym.

            O godzinie 9:00 rozpoczął się Wielki Konkurs o Niepodległej dla uczniów klas pierwszych. Konkurs po raz pierwszy przeprowadzony został przy użyciu platformy Kahoot.

            O godzinie 10:00 na szkolnym stadionie miał miejsce Bieg Jubileuszowy 100 Kilometrów na 100 Lat. W biegu wzięło udział 100 uczniów, którzy łącznie przebiegli 100km.

            O godzinie 11:11 społeczność Elektronika włączyła się w ogólnopolską akcję  Rekord Dla Niepodległej i wspólnie odśpiewała Hymn Polski.

            O godzinie 11:30 rozpoczął się Koncert Elektronik Dla Niepodległej w wykonaniu uczniów naszej szkoły połączony z Narodowym Śpiewaniem Pieśni Patriotycznych, w którym uczestniczyła społeczność Zespołu Szkół Elektronicznych. 

© X LO Mistrzostwa Sportowego - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij