Zespół Szkół Elektronicznych: ul. Wojciechowska 38, tel: (81) 537-15-52

Baner LO

ZespóŁ SzkóŁ Elektronicznych w Lublinie

X LO Mistrzostwa Sportowego

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: X LO Mistrzostwa Sportowego » Aktualności » Sztafetowe biegi przełajowe

Sztafetowe biegi przełajowe

11 października od sztafetowych biegów przełajowych lekkoatleci naszej szkoły rozpoczęli rywalizację sportową w ramach rozgrywek Lubelskiego Szkolnego Związku Sportowego.

Na bardzo wymagającej (długiej, z licznymi podbiegami  ) trasie i w trudnych warunkach atmosferycznych nasze drużyny wywalczyły dwa miejsca na podium.

Dziewczęta w składzie (Ewa Piotrowska, Karolina Koziak, Karolina Kuraś, Marta Żółkiewska, Dominika Wierzbicka, Paulina Bujek) zdobyły srebrny medal.

Sztafeta męska: (Kacper Cisek, Kamil Błaszczak, Mikołaj Kotyra, Damian Wlizło, Arystydes Krukar, Jakub Kister i Przemysław Mazur) wywalczyła medal brązowy.

Opiekunem drużyn była pani trener Iwona Milaniuk.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia na lidze lekkoatletycznej w dniu 18.10.2017

© X LO Mistrzostwa Sportowego - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.