Zespół Szkół Elektronicznych: ul. Wojciechowska 38, tel: (81) 537-15-52

Baner LO

ZespóŁ SzkóŁ Elektronicznych w Lublinie

X LO Mistrzostwa Sportowego

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: X LO Mistrzostwa Sportowego » Aktualności » Złoto dla tyczkarki z Lublina

Złoto dla tyczkarki z Lublina

Lekkoatletyczne Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Złoto dla tyczkarki z Lublina

Od soboty 11 lutego Arena Toruń gościła adeptów lekkoatletyki, którzy rywalizowali w halowych mistrzostwach Polski (U-18, U-20)

W tej prestiżowej imprezie wystartowało ponad 800 zawodników ze 198 klubów. Byliśmy świadkami wielu interesujących pojedynków w konkurencjach biegowych i technicznych gdyż na starcie zaprezentowali się zawodnicy osiągający wybitne wyniki na arenie międzynarodowej. W zawodach wystartowały dwie nasze uczennice:

Milena Lipińska (klasa 3Ls) zdobyła złoty medal w skoku o tyczce. Zawodniczka pokonała swoje rywalki ustanawiając halową życiówkę w pierwszej próbie (3.70).

Weronika Muszyńska (klasa 1Ls) debiutowała w pchnięciu kulą i uzyskując wynik 13.20 zajęła bardzo dobre 6 miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

© X LO Mistrzostwa Sportowego - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.